Referanslar

Łazienki Kraliyet Parkı , Polonya

Sistem, Global Hava Durumu özelliklerini kullandığından ve sulama yoğunluğunu kendi içinde optimize ettiğinden artık sulamanın ayarlanmasına ilişkin birçok işlem tamamen otomatik hale getirildi.

Dudek-Grzegorzewska Małgorzata
Bahçe Departmanı Müdürü

Portekiz Avrupa Futbol Şampiyonası

Bessa Stadyumu'nun (Boavista) yeni oyun zemininin yapılmasından bu yana Rain Bird'ün 8005 Serisi Rotorları ile çalışıyorum. Çok yönlü ayarlama imkanları ve basit tasarımı, bu rotoru sulama piyasasında eşsiz kılıyor. Sulama cihazının tüm sulama alanında eşit dağıtım sağlıyor olduğuna da değinmeliyim. Rain Bird'ün sulamayı kontrol eden Dialog12'sinde bir su bütçesi fonksiyonu var ve bu fonksiyon hava koşullarına bağlı olarak belirlenen çalışma sürelerini değiştirmek suretiyle sulamanın hızlı bir biçimde ayarlanması için kullanılabiliyor. 

Miguel Câncio
Miramar Golf Saha Bakıcısı, stadyumun bakım firması Viveiros do Falcão için bağımsız olarak danışmanlık yapıyor ve Boavista futbol sahasından sorumlu

Üstün kaynak yönetimi

South Knolls  bölgesindeki K. Hovnanian's° Four Seasons'ta su kullanım seviyelerini azaltmamız gerekliydi. Uzun süren araştırmaların ardından, seçimimizi yaptık.

Tom Kampf
Down to Earth Çevre Düzenleme, Jackson, New Jersey

Maksimum kurulum esnekliği

Kurulum kolaylığı, Rain Bird'ün teknik desteği ve özellikle de SiteControl sisteminin gücü ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde Panpelopinoisako Olimpiyat Stadı için ideal seçim oldu.  Kompleks bünyesinde daha fazla sayıda stadyum geliştirmeye başladık ve sistemin kod çözücü tasarımı ile özellikleri, bize merkezi kumandaya hızlı ve kolay bağlantılar yapabilme esnekliğini sağlıyor. 

Emmanuel Mathoudakis
Mathoudakis ve Ortakları, Atina, Yunanistan

Oyuncular kulüp için ne kadar değerli ise, Rain Bird Kontrolör gibi bir araç da benim için o kadar değerli!

SiteControl iki nedenden dolayı harika bir cihaz. Bir, karmaşık sulama gereksinimlerini farenin tek bir tıkıyla hallediyor ve yağmur yağacak olsa da olmasa da bana sahanın ihtiyacı olan şeyi vereceğini biliyorum. İki, oynanacak zeminin durumuna bağlı olarak, veya çoğunlukla teknik direktör ya da oyuncular bir şeylerin ters olduğunu hissederlerse, istediğim her şeyi bir anda değiştirebiliyorum.

Steve Braddock
Baş Saha Görevlisi, Arsenal Antrenman Sahaları