Haberler

Rain Bird Akademi

Rain Bird Akademi modüllerinden ‘Sulama Sistem Tasarımı’ ve ‘Ekipman Seçimi & Ayarları’ konulu eğitimler; 6-7 Aralık tarihlerinde İzmir’de, 13-14 Aralık’ta İstanbul’da ve 20-21 Aralık tarihleri

Van Peyzaj Sulama Sistemleri Semineri

12 Eylül 2018 günü Van’da, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ve ilçe belediyeler Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelleri, Karayolları 11.

LNK WIFI Modülü için Yeni Zafer Hatırası

Rain Bird; Bahçe, Peyzaj ve Spor Saha Zeminleri İnşaatı Derneği tarafından, LNK WIFI modülü için Nürnberg'deki GaLaBau Messe 2018'de İnovasyon Madalyası ile ödüllendirilmiştir. 

Hatay Mustafa Kemal Üniversite’sindeydik

Hatay Mustafa Kemal  Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde, 7 Mayıs2018 tarihinde "Peyzaj Otomatik Sulama Sistemleri Semineri" gerçekleştirildi.

İzmir’de Peyzaj Sulama Semineri

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aliağa Belediyesi yetkilileri ve özel sektörün de katılımı ile, peyzaj alanlarında sulama ile ilgili yenilikler anlatılmış, sektöre dair gelişmeleri görüşme fırsatı bul

Üniversite seminerlerimiz devam ediyor

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Peyzaj Mimarlığı bölümünde, 19 Mart 2018 tarihinde "Peyzaj Otomatik Sulama Sistemleri Semineri" gerçekleştirildi.

Akıllı Sulama Basitleştirildi

Rain Bird sulama sisteminizi dünyanın her yerinden uzaktan kontrol edin ! LNK Wifi Website

Greenkeeper International - September 2017

Data driven practice, a game changer for golf course irrigation